Wszystko pod kontrolą. Emocje, technologia, biznes. Zapraszamy w środę 15 czerwca 2016 – Teatr Studio (PKiN) w Warszawie

31 maj 2016

 

 

Firmy od początku swojej działalności starają się, aby ich procesy biznesowe były coraz szybsze i tańsze. A czy tyle samo uwagi w projektach optymalizacyjnych poświęca się doświadczeniom klienta, które coraz częściej decydują o przewadze konkurencyjnej firm na rynku?

W ramach IV Seminarium Paperless opowiemy o istocie zarządzania emocjami klienta w biznesie. Przedstawimy rozwiązania biznesowe umożliwiające osiągnięcie wysokiej jakości procesów i wprowadzenie przełomowych optymalizacji

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą agendą wydarzenia oraz rejestracji.

 

 

 

9:00-9:30

Rejestracja Gości

   
       

9:30-9:40

Otwarcie Seminarium

Powitanie i przedstawienie Billennium oraz koncepcji Paperless.

 

Bartosz Łopiński
CEO, Billennium

9:40-10:10

Od emocji do budowania przewagi konkurencyjnej marki

Customer Experience i zarządzanie informacją zwrotną od klienta jako sposób na budowanie przewagi konkurencyjnej firmy. Odpowiemy na pytania: co mają wspólnego emocje klienta z wynikami firmy? Jakie korzyści niesie za sobą spojrzenie na klienta z perspektywy Customer Journey? W jaki sposób rozwiązania technologiczne pomagają zbierać i zarządzać informacjami od klientów?

 

8

Marta Bryła-Gozdyra,

Dyrektor Zarządzająca, Everbe

10:10-10:40

#MAKETECHHUMAN: Technologia w służbie człowieka

Od technologii nie uciekniemy, ale zaczynamy ją wykorzystywać po to, by usprawnić życie ludzi – oszczędzić im czas, pomóc rozwiązać konkretny problem, zapewnić bezpieczeństwo. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie: jak organizować technologie w biznesie, w którym są ludzie?

 

Natalia Hatalska,
Analityk trendów, autorka bloga hatalska.com

       

10:40-11:00

Przerwa kawowa

   
       

11:00-11:30

Paperless i jesteś w porządku. Sprawność, oszczędność i wizerunek.

Coraz większego znaczenia nabierają rozwiązania technologiczne wyróżniające organizacje jakością obsługi klienta bez podnoszenia kosztów własnych. Przedstawimy innowacyjne rozwiązania Paperless, dzięki którym firmy poprawiają doświadczenia swoich klientów oraz wprowadzają optymalizacje w ramach procesów biznesowych.

 

Łukasz Wachowicz – Business Development Director, Billennium

 

5

Piotr Aftewicz – Business Analyst Manager

11:30-12:00

Forma pisemna w dokumencie elektronicznym – jak wykorzystać w praktyce?

Prawo polskie i europejskie tworzy ramy dla wykorzystywania odpowiednio dostosowanej technologii OPE w dokumencie elektronicznym. Jedyne co nam pozostało, aby usprawnić działania firmy, to zmiana świadomości i głęboko zakorzenionych przyzwyczajeń. Podczas prelekcji  przedstawione zostaną akty prawne, które zaczną obowiązywać w 2016 roku i które stanowią ramy prawne dla nowych narzędzi umożliwiających rozwój efektywnego obiegu informacji i dokumentów w firmie, m.in rozporządzenie eIDAS i nowelizacja Kodeksu Cywilnego z 10 lipca 2015 roku.

 

Prof Szostek

prof. n. dr hab. Dariusz Szostek

       

12:00-13:00

Lunch

   
       

13:00-13:30

Kierunek – spokój. Projekt Paperless krok po kroku.

Realizacja projektu optymalizacji procesów biznesowych nie musi być nieprzewidzianym eksperymentem. W ramach prelekcji opowiemy o najlepszych praktykach organizacji projektów typu Paperless.

 

10Grzegorz Rycaj – CIO, Billennium

13:30-14:00

Managed Services – Usługi zarządzane jako kierunek rozwoju nowoczesnych organizacji.

W sytuacji dynamicznego rozwoju zawsze pojawiają się nowe wyzwania. Opowiemy kiedy i dlaczego warto rozważyć Managed Services jako model współpracy pozwalający sprostać wymaganiom, przed którymi staje rozwijająca się organizacja.

 

9

Marek Drob – Service Delivery Director, Billennium

       

14:00-14:30

Przerwa kawowa

   
       

14:30-15:00

Dobre chmury nad biznesem. Chmura MS Azure jako standard zabezpieczeń dla rozwiązań biznesowych.

Bezpieczeństwo procesów biznesowych jako kluczowy aspekt: bez jego zachowania nawet najbardziej przyjazne człowiekowi technologie nie pomogą w rozwoju biznesu. Przedstawimy możliwości wykorzystania „chmury” MS Azure w rozwiązaniach Paperless.

 

Tomasz Osipiak – Business Evangelist, Microsoft Polska

15:00-15:30

Zakończenie części merytorycznej i konkurs

Niespodzianka

 

Mateusz Janiec – Sales Director Paperless

       

15:30-16:00

Część artystyczna

Teatr Improwizowany Klancyk

 
       
       

16:00

Koktajl i networking

   

 Tagi:
Kategoria:

Zarejestruj się tutaj.

Na dole strony wypełnij formularz rejestracyjny.