Rozwiązania

Employee Experience

Persony pracowników

Zbudowanie zaangażowania pracowników wymaga zawsze indywidualnego podejścia do każdego pracownika.

Stworzenie person pracowników umożliwia lepsze zrozumienie i dostosowanie sposobu współpracy i organizacji pracy do różnych pracowników na różnym etapie życia pracownika.

Persony umożliwiają łatwiejsze zrozumienie pracowników, dopasowanie do nich różnych systemów w organizacji, ułatwiają zarządzanie pracownikami, zwiększają ich satysfakcję oraz zaangażowanie w pracy na co dzień. Umożliwiają zrozumienie różnych pracowników uwzględniając m. innymi: wartości, motywacje, postawy, potrzeby i oczekiwania każdego pracownika.

Persony stworzone dla kandydatów na pracowników umożliwiają większą efektywność prowadzonych rekrutacji ze strony firmy, jak i większą satysfakcję rekrutacji ze strony pracownika. Pozwalają na dopasowanie sposobu rekrutacji, treści komunikacji do tych kandydatów, jakich poszukujemy. Umożliwiają lepsze zrozumienie i komunikację pomiędzy menadżerami różnych działów oraz pracownikami HR zajmujących się rekrutacją kandydatów.

Chcesz zbudować zespół zaangażowanych pracowników i organizację skoncentrowaną na kliencie – skontaktuj się z nami: porozmawiajmy@everbe.pl

Może Cię to zainteresuje

Bądźmy w kontakcie